forex trading logo

Home
Laureatka konkursu "Warszawska Syrenka" PDF Drukuj Email

Maria Kalinowska - laureatką 41 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

26 marca 2018 r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim odbyły się eliminacje powiatowe 41 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Prezentacje recytatorskie przebiegły w trzech grupach wiekowych. Uczestnicy konkursu recytowali jeden utwór dowolnego autora.

Komisja konkursowa, po przesłuchaniu recytatorów w najstarszej kategorii wiekowej, najwyżej oceniła recytację Marii Kalinowskiej – uczennicy III klasy gimnazjalnej w Skrzeszewie, która zaprezentowała utwór pt. „ Grażynie” Stanisława Barańczaka.

Przed laureatką kolejny etap konkursu – finał, który odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia w Centrum Promocji Kultury dla Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy.

Laureatce eliminacji powiatowych gratulujemy i życzymy sukcesów.

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.