forex trading logo

Home
Gimnazjaliści ze Skrzeszewa z wizyta w ZS CKR w Sokołowie Podlaskim PDF Drukuj Email

Dnia 27 listopada 2017 roku, razem z całą klasą oraz panią Dyrektor Halina Getler, pojechaliśmy na lekcję matematyki i zwiedzanie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Sokołowie Podlaski, na które wcześniej zostaliśmy zaproszeni przez dyrekcję powyższej szkoły. Jako klasa III gimnazjum w tym roku szkolnym decydujemy o przyszłej szkole, więc pozytywnie odebraliśmy perspektywę zobaczenia szkoły.

O godzinie 900 przyjechał po nas bus placówki. Po dotarciu na miejsce rozpoczęła się lekcja matematyki. Zajęcia były ciekawe. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania dostawaliśmy nagrody. Po krótkiej przerwie, zostaliśmy zaproszeni na degustację napojów i ciasteczek przygotowanych przez uczniów kierunku gastronomicznego. Następnie zwiedziliśmy: salę gimnastyczną, pracownię chemiczną, pracownię weterynaryjną oraz kuchnię, gdzie oglądaliśmy zajęcia z gastronomii. W międzyczasie mogliśmy porozmawiać z absolwentami naszego gimnazjum i zapytać ich o opinię na temat dalszej nauki w technikum. Na koniec zostaliśmy odwiezieni z powrotem do szkoły w Skrzeszewie na godzinę 1245 .

Wyjazd mogę podsumować, jako przyjemny i przydatny. Zostaliśmy przyjęci bardzo miło i gościnnie, nie tylko przez nauczycieli, ale też i przez uczniów. Moi koledzy i koleżanki z klasy poszerzyli swoją wiedzę o technikum. Na pewno nie jeden uczeń mojej szkoły skorzysta z tej oferty.

Maria Kalinowska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.