forex trading logo

Home
„Święto Misia w Skrzeszewie” PDF Drukuj Email

Dzieci z Przedszkola w Skrzeszewie obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji przyniosły ze sobą swoje ulubione pluszaki – misie, o których opowiadały kolegom. Miś jest bohaterem wielu książek, wierszy, piosenek i filmów. Nasze dzieci słuchały wierszy o misiach, uczyły się piosenki „Jadą misie” oraz obejrzały bajkę „Troskliwe misie”. Miś był też tematem prac plastycznych wykonywanych przez obie grupy. W ramach zajęć ruchowych odbyły się ćwiczenia z wykorzystaniem misia : „wyścig z chorym misiem”, „podaj misia”. Za piękną wspólną zabawę przedszkolaki otrzymały medale w kształcie misia.

nauczyciele przedszkola

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.