forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
Konkurs Bibilijny PDF Drukuj Email

10 marca 2011 roku w Zespole Szkół w Skrzeszewie przeprowadzono szkolny etap Diecezjalnego Konkursu Wiedzy „Spotkanie z Biblią”. 52 gimnazjalistów napisało test dotyczący Ewangelii wg św. Mateusza oraz Księgi Tobiasza. Najlepsze wyniki osiągnęły uczennice klasy II- Paulina Zbiejczuk i Martyna Teodorczuk i będą reprezentować szkołę w etapie diecezjalnym.

 
Jesteśmy laureatami PDF Drukuj Email

ZESPÓŁ  SZKÓŁ  W  SKRZESZEWIE  LAUREATEM
Zespół Szkół w Skrzeszewie został laureatem IX edycji Programu Edukacji Przyrodniczej  „Zaadoptuj kasztanowca”  w kategorii działania proekologiczne. Konkurs organizowany jest  corocznie przez „Tygodnik siedlecki” oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. W tym roku otrzymaliśmy nagrody rzeczowe: mikroskop z monitorem LCD, zestaw preparatów oraz atlasy owadów.
Za prowadzenie zajęć dyplom uznania otrzymała też P. Izabela Mikołajczuk jako opiekun grupy uczniów biorących udział w realizacji programu.

 

 
Warsztaty muzyczne PDF Drukuj Email

W dniach 4-6 luty2011 roku 22 dziewczyny ze scholi młodzieżowej SURSUM CORDA z konkatedry oraz ze scholi parafialnej ze Skrzeszewa przebywało na warsztatach muzycznych w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Karmelitanek w Siemiatyczach. Warsztaty te są już coroczną tradycja obu zespołów – w tym roku odbyły się już po raz 6. Opieką oraz praca nad rozwojem muzycznym, teatralnym i duchowym sprawowali – ks. Krzysztof Malinowski, Lidia Sadowa i Magdalena Chomać. Przez dwa dni dziewczyny miały okazję powalczyć z tremą, zobaczyć jak mogą zaśpiewać – zarówno solo jak i w grupie, rozwijać zdolności teatralne. Poznawały również liturgie godzin oraz uczestniczyły we Mszy świętej. Wracając, zgodnie stwierdziły, ze trwały za krótko i chciały by pojechać jeszcze raz.

 

 

 
Przedszkolaki na zawodach sportowych PDF Drukuj Email

 

3 lutego 2011 roku na sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim odbyły się zawody sportowe dla dzieci przedszkolnych. Skrzeszew reprezentowało 18 dzieci, uczęszczających na co dzień do przedszkola i klasy O. Opiekę nad nimi sprawowały wychowawczynie – p. Elżbieta Szymaniak i p. Urszula Siemikowska.

 

 
Klasy I-III na Igrzyskach PDF Drukuj Email

3 lutego 2011 r. 19 uczniów z klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Skrzeszewie wzięło udział w Sokołowskich Igrzyskach Sportowych. W rozgrywkach wzięły udział uczniowie z innych  szkół – m.in. z Rozbitego Kamienia, Repek, Jabłonny Lackiej.  Zawody odbyły się na sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim. Uczniowie mieli możliwość rywalizowania w wielu konkurencjach sportowych. Opiekę sprawowały panie Danuta Strus i Beata Kurowska.

 

przedszkolaki na zawodach

 
« pierwszapoprzednia41424344454647następnaostatnia »

Strona 46 z 47


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.